Könyvelő munkatárs

A SPIE 38 országban, több mint 45 ezer munkavállalóval meghatározó szereplő az európai energiaiparban. A SPIE Hungaria több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljeskörű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig. Csatlakozz hozzánk, nyerj inSPIErációt velünk!

Főbb feladatok, munkák:

Ami Könyvelőként a feladatod lesz:
  • Vevőszámlák kiállítása az SAP rendszerben
  • Szállítói számlák ellenőrzése, kontírozása és könyvelése
  • Banki és pénztári tételek rögzítése és könyvelése
  • Analitikák vezetése
  • Számviteli egyeztetések elvégzése
  • Havi és év végi zárásban való aktív közreműködés
  • Beszámoló elkészítésében való részvétel
  • Könyvvizsgálatban és hatósági megkeresésekben aktív részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    Amit tőled várunk:
    • Mérlegképes könyvelői szakképesítés – ez elengedhetetlen!
    • Minimum 3 év könyvelési tapasztalat (vevő-és szállítói oldal)
    • MS Office felhasználó szintű ismerete; Excel tudás napi használatban
    • Pontos, precíz, szabálykövető és felelősségteljes munkavégzés
    • Önálló és pontos adatszolgáltatás és információnyújtás
    • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
    • Csapatjátékos személyiség, együttműködési készség távmunkában, online térben is!

      Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előnyben vagy, ha:
      • Azonnal tudsz nálunk kezdeni!
      • Rendelkezel főiskolai vagy egyetemi diplomával
      • Legalább alapszinten kommunikálsz angolul
      • Többéves könyvelői tapasztalatod van
      • Ismered az SAP rendszert

        Amit kínálunk:

        Amit mi nyújtunk az inSPIErációdhoz:
        • Stabil, multinacionális nagyvállalati hátteret, ezáltal lehetőséget nemzetközi projektekben való részvételre.
        • Családias, vidám csapat tagja lehetsz.
        • Komoly szakmai feladatokat végezhetsz, tanulhatsz, tapasztalhatsz.
        • Határozatlan idejű, heti 40 órás munkaviszonyt és versenyképes jövedelmet megegyezés szerint.
        • Munka-és magánélet egyensúlyát, home-office lehetőséget.
        • Biztonságos és barátságos munkakörnyezetet.
        • Munkába járásod költségeit támogatjuk, amennyiben Budapest közigazgatási határán kívül laksz.
        • Béren kívüli juttatást a próbaidő után (Cafeteria csomag).
        • Extraként a bruttó béred 5%-ával hozzájárulunk a leendő nyugdíjadhoz (önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás formájában).
        • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال